Obróbka metali
CIĘCIE PLAZMĄ
 

Technologia cięcia plazmą pozwala na wykrawanie dużych i grubych elementów z arkuszy stali. Najczęściej stosuje się tego typu rozwiązania w dużych konstrukcjach stalowych. W celu kompleksowej usługi zapewniamy naszym klientom również taką metodę obróbki.


Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie
TOCZENIE
 

Toczenie jest najbardziej rozpowszechnionym sposobem obróbki skrawaniem. Polega na oddzieleniu nożem tokarskim warstwy materiału z obrabianego przedmiotu, prz czym przedmiot jest w ruchu a nóż tokarski pozostaje w miejscu. Świadczymy usługi toczenia niedużych elementów na miejscu, natomiast duże i skomplikowane elementy oferujemy w kooperacji z podwykonawcami.


Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie
FREZOWANIE
 

Frezowanie jest technologicznie przeciwstawne do toczenia. Wyrób stoi w miejscu, a obraca się nóż, zwany tu frezem. Frezowanie umożliwia wykonanie rowków, kanalików, powierzchni kształtowych i uzębień. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu frezowanie w najróżniejszych kształtach. Materiały, w których możemy frezować to stal czarna, stal nierdzewna, aluminium oraz drewno.


Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie
CIĘCIE WODĄ
 

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów oferujemy również cięcie stali strumieniem wody. Technologię tą stosuje się w przypadku materiałów trudnych w obróbce – grubych, twardych, kruchych, cienkich itd.


Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie
Copyright 2020 by ITC, 83-250 SKARSZEWY ul. Starogardzka 13 tel. +48 (0) 58 588 08 84, +48 (0) 58 588 22 51 fax: +48 (0) 58 588 23 28 Polityka prywatności. Created by SITER.pl